Ivošova Tvář

Ivošova Tvář 2017
soutěž o nejkrásnější dívku a ženu facebooku senátora Ivo Valenty 

Pravidla soutěže:
1.    Do soutěže se může přihlásit každá reálná dívka a žena, která má profil na facebooku a zároveň je fanouškem facebokové stránku senátora Ivo Valenty (www.facebook.com/valentaivo) – dále jen „soutěžící“ a „profil IV“.
2.    Do soutěže se soutěžící přihlásí tak, že pod grafickou upoutávku na profilu IV napíše „Hlásím se“ a to nejpozději do 20.5.2017.
3.    Senátor Ivo Valenta následně ze všech přihlášených soutěžících vybere celkem 12 finalistek a to na základě svého vlastního subjektivního posouzení. 
4.    Ze soutěže budou vyloučeny všechny falešné a nereálné profily, muži a ti přihlášní, kteří nebudou mít v rámci svého facebookového profilu reálnou profilovou fotku. 
5.    Každý den ve 12 hodin pak bude na profilu IV zveřejněny náhodně vybraná dvojice soutěžících a to v podobě profilových fotografiích, u kterých budou moci uživatelé facebooku hlasovat pomocí symbolu „palec nahoru“ a „srdce/super“. Ta soutěžící, která za 24 hod. získá nejvíce bodů pomocí těchto symbolů, postupuje do dalšího kola. 
6.    Z prvního kola tak postoupí celkem 6 soutěžících, z nichž bude opět každý den ve 12 hodin zveřejněna dvojice soutěžících, u nichž bude hlasování probíhat stejným způsobem jako v předcházejícím bodě. 
7.    Z druhého kola tak postoupí do finále celkem 3 dívky, jejichž fotografie budou zveřejněny na profilu IV a uživatelé facebooku budou mít celkem 3 dny prostor hlasovat pro celkovou vítězku a to opět pomocí symbolu „palec nahoru“, „srdce/super“, „úsměv/paráda“. Vítězkou se stává soutěžící, která získá nejvíce bodů pomocí těchto symbolů. 


Ceny pro soutěžící: 
•    Vítězka soutěže získá exkluzivní týdenní pobyt (7 dní) pro dva v romantickém Grandhotelu Tatra Velké Karlovice s plnou penzí a wellness programem 
•    Další dvě finalistky získají víkendový pobyt pobyt (2 noci) pro 2 osoby v Grandhotelu Tatra ve Velkých Karlovicích 
•    Soutěžící, které obsadí 4. – 6. místo se mohou těšit na celodenní pobyt ve wellness centru Grandhotelu Tatra pro dvě osoby, který bude zakončen luxusní večeří
•    Zbývajících šest soutěžících získá celodenní pobyt pro dvě osoby ve wellness centru Grandhotelu Tatra Velké Karlovice